Witaj: nieznajomyZałóż kontoZaloguj się

make me! Konkurs 2017

make me! Konkurs 2017

Polska | admin (www.pspw.org.pl)

Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji. Obecnie to jeden z najpoważniejszych międzynarodowych konkursów dla projektantów młodego pokolenia. Adresowany jest nie tylko do designerów, ale także adeptów kierunków artystycznych i projektowych. Dedykowany wszystkim, których do procesu projektowego zapala impuls wywołany dostrzeżeniem potrzeby lub problemu.

Prace oceniane są dwuetapowo przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach grono jury. W pierwszej kolejności, na podstawie przesłanych formularzy, wybranych zostanie około 20 najlepszych projektów, które zaprezentowane zostaną podczas festiwalu na wystawie pokonkursowej. W drugim etapie wybrany zostanie zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną – PARADYŻ AWARD 20,000 PLN, ufundowaną przez Mecenasa Festiwalu - Ceramikę Paradyż, oraz laureaci nagród dodatkowych, m.in. nagrody specjalnej w wysokości 10,000 PLN.

Strona konkursu: www.makeme.lodzdesign.com/

Strona główna | Kontakt

© Copyright 2008 PSPW.ORG.PL

Portal www.pspw.org.pl nie odpowiada za komentarze oraz treści umieszczane przez użytkowników w serwisie oraz forum dyskusyjnym. Wypowiedzi obrażające osoby trzecie, nieetyczne bądź niezgodne z prawem będą w możliwie najkrótszym czasie usuwane.