Witaj: nieznajomyZałóż kontoZaloguj się

Praca dla projektanta wnętrz

Praca dla projektanta wnętrz

Warszawa | admin (www.pspw.org.pl)

Pracownia A+D Retail Store Design zaprasza do współpracy architekta wnętrz do projektowania biur. Tematy ciekawe i prestiżowe (m.in. nagroda za najlepsze wnętrze publiczne 2016 w Polsce). Pracownia stabilna i znana.

W zakres obowiązków wchodzi opracowywanie koncepcji, prezentacji i projektów wykonawczych wnętrz, rozwijanie wstępnych pomysłów, wizyty nadzoru autorskiego, kontakty z klientami.


Pracownia znajduje się blisko metra Ursynów, przy ul. Puławskiej.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania + ubezpieczenie zdrowotne + elastyczny czas pracy.
Potrzebna jest biegła znajomość CAD i Sketchup. Dobra znajomość detali / technologii związanych z wykończeniem wnętrz, umiejętność pracy w zespole, pogoda ducha, znajomość j. ang., świetna organizacja własnego czasu (i ew. organizacja projektów), dokładność, kreatywność.

Dział projektowania biur rozwija się i możesz awansować wraz z rozwojem zespołu. Mamy ambitne plany, które realizujemy z powodzeniem.

Praca od zaraz - CV + portfolio do 5Mb z dopiskiem "BIURA" prosimy wysyłać na adres: praca@aplusd.pl

Strona główna | Kontakt

© Copyright 2008 PSPW.ORG.PL

Portal www.pspw.org.pl nie odpowiada za komentarze oraz treści umieszczane przez użytkowników w serwisie oraz forum dyskusyjnym. Wypowiedzi obrażające osoby trzecie, nieetyczne bądź niezgodne z prawem będą w możliwie najkrótszym czasie usuwane.